• boran@borannakliyat.net
  • 454 201 00 68 | 539 212 50 97

ŞEHİRLER ARASI TAŞMA

Şehirler arası nakliyat sektörü, nakliye firmaları arasındaki realiteyi açıkça ortaya çıkarıyor. Şehir içinde nakliyat yapmak zor bir işlem değildir ama şehirler arası nakliyat işini yapmak gerçek firmaları korsan firmalardan ayıran önemli bir özelliktir. Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerinde genellikle yol kenarı denetim istasyonlarında  ulaştırma bakanlığınca üzerinde durulan K3 yetki belgesi bulunmayan araçlar taşıma faaliyetlerinde bulunamıyor, bundan dolayı firma seçimi yapmak müşterilerin kaçınılmaz bir sorununu da beraberinde getiriyor. “İyi bir nakliyat doğru bir firmanın seçimi ile başlar” sloganı altında Boran Evden Eve Nakliyat olarak yıllardır Türkiye’nin en uç  köşelerine hizmette sınır tanımıyoruz.

Bunun için firma seçiminde çok dikkatli davranmanız gerekecek, yanlış firma seçimi beraberinde sorunları da getireceği için bu durumu gözardı etmemelisiniz. Boran Evden Eve Nakliyat yılların verdiği deneyimi sizlere teminat olarak sunuyor.

Şehirler Arası Nakliyat Şehirler arası nakliyat işlemlerinde en önemli nokta önceden eşyaların görülmesidir,yani ekspertiz işleminin yapılmasıdır. Ekspertiz hizmetinin yapılmasının nedeni eşyaların miktarı, paketleme malzemesi ve taşınacak eşyalar için gerekli personel sayısıdır. Bu ön görüşmenin yapılmasının sebebi anlaşma sağlandığı taktirde taşıma sözleşmesinin yapılmasıdır. Eşyaların araçta kaplayacağı yer az ise bunun için şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti söz konusudur,  parça eşya taşımalarında firmamız müşterilerine gerekli kolaylığı sağlayarak yardımcı oluyor. Eğer eşyalar için büyük bir araç gerekiyorsa da firmamız tarafından büyük araç temin edilir, iş dağılımı konusunda ekibimiz işinin ehli insanları olduğu için bütün eşyaların paketlemesini yaparak araçta düzenli bir şekilde istifini gerçekleştirir.

Şehirler arası nakliyat alanındaki bir başka önemli husus da taşınacak eşyaların sigortasının yapılmasıdır. Sigorta taşıma işleminde müşterilere verilen güvenceyi ifade eder. Sigortasız bir taşıma işleminin sebep olacağı ihtimaller göz önünde bulundurulduğunda, sigortalı taşımanın ne kadar önem vurguladığını anlamış oluruz. Boran Evden Eve Nakliyat taşıma günü işe başlamadan önce ilk iş olarak sigorta poliçesini müşteriye takdim eder, firmamızın hedeflediği varış noktası müşteri memnuniyeti olduğu için iş alımını da genellikle tavsiye sistemi üzerine  dayatarak hareket etmiştir.

Firmamızın Şehirler arası nakliyat alanında yaptığı hizmetlere almış olduğu referanslar örnek olarak gösterilebilir. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmektir.